Dotacja szansą na mocny start.

Dotacja szansą na mocny start!
Wizja własnego biznesu spędza Ci sen z powiek? Ogranicza Cię brak funduszy?
Nie odwlekaj sukcesu na później! Skorzystaj z dotacji i zapewnij sobie solidny start.

WNIOSEK O DOTACJĘ, czyli nie taki diabeł straszny...Jesteś zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej ? Masz dobry pomysł i chęci na prowadzenie biznesu, ale wciąż brakuje Ci pieniędzy na jego realizację ? Jeśli tak, to koniecznie musisz zapoznać się z założeniami, które dotyczą PO Inteligentny Rozwój. Jest to związane z dotacjami, które Unia Europejska przyznała Polsce na lata 2014-2020. Jednak dotacje te nie będą pochopnie rozdawane.
Dofinansowanie unijne będzie realizowane w ramach 6 Programów Operacyjnych, których cele tematyczne działaniem obejmują najsłabsze ogniwa polskiej gospodarki, co pozwoli przedsiębiorcom zmagać się z silniejszą i lepiej prosperującą konkurencją. Opracowane programy to:
PO Infrastruktura i Środowisko,
PO Inteligentny Rozwój,
PO Wiedza, Edukacja, Rozwój,
PO Polska Wschodnia,
PO Polska Cyfrowa,
PO Pomoc Techniczna.
Musisz wiedzieć, że najważniejszym, a zarazem najtrudniejszym zadaniem jest wypełnienie odpowiedniego wniosku o dotację. Jest to zadanie bardzo czasochłonne i męczące, a jego złożenie wciąż nie daje pewności otrzymania pieniędzy.
Dobra wiadomość jest taka, że istnieją firmy, które zajmują się pisaniem wniosków i pomocą w trakcie trwania całego procesu ubiegania się o dotację. Jeżeli nie masz zielonego pojęcia na temat tego, jak wypełnić taki wniosek, to koniecznie zgłoś się do specjalisty.
Pamiętaj, że poprawnie wypełniony wniosek to połowa sukcesu !
Wypełniając wniosek samemu, bardzo ciężko wystrzec się szeregu błędów. Zadanie to lepiej powierzyć komuś, kto ma pojęcie na ten temat i doświadczenie. Oddając swój wniosek w ręce specjalisty, zwiększasz swoje szanse na otrzymanie dotacji. Dodatkowo w razie jakichkolwiek pytań, masz możliwość zaczerpnięcia porady i rozwiania wątpliwości.
Nie pozwól, aby ślepy los decydował o Twojej przyszłości ! Zaufaj specjalistom, z którymi Twoje szanse na pozyskanie dotacji rosną.